Blackjack – geriausias pasirinkimas

Kartais laimė ateina savaime, bet kai kuriais atvejais jos tenka visur ieškoti. Tai neturėtų kelti nerimo. Viskas yra išsprendžiama ir savaime suprantama. Visgi kas, jeigu mes vis tik nesame laimingi? Arba tik jau dažniausiai kitaip nesijaučiame? Kas jei kažkam kur kas mielesnės emocijos būna ne laimė, bet liūdesys, kaltė bei pyktis? Blackjack visada primins jau  primištus dalykus.

Neatrasta tiesa

Pasak pozityviosios mokslo šakos lektorių, neigiami jausmai atsiranda, nes tai gana normalu, bet natūralu, ar net ir tokie gali tapti tiesiu keliu jau išsvajotosios laimės siekiant. Šios emocijos nebūna blogos. Dažniausiai jos yra ganėtinai tinkamos. Blackjack visada bus tuo labiausiai netikėtu pranašu.

Maža to, jog ir kokios blogos emocijos konkrečiu momentu gali tapti skausmingos, jos kažkam gali atnešti gana galingas žinias, nes, tinkamai panaudotos, galėtų padėti žmonėms susikurti gerokai džiaugsmingesnį bei intravertiškesnį gyvenimą. Gali būti ir nepasirenkama, kada norima šių negatyvių jausmų, o kada – ne, bet mes bent gebame išnaudoti jas savai naudai.

Pripažinti dalykai

Dažniausiai liūdesys žmones užklumpa, kuomet jiems rūpintys žmonės, jausmai, vietos ar kažkam tame esantys objektai atsiduria prie išnykimo ribos ir yra pažeidžiami. Reikia pripažinti, kad liūdesys – tai kažkas pirmiausia mūsų meilės bei rūpesčio išraiška. Išvyskime, jog didžiausią liūdesį patyrėme po išsiskyrimų su mylimomis moterimis, kuomet jos nusprendė mus palikti.

Pamename, tuo metu jautėmės tiesiog siaubingai. Tarytum perplėšti per pusę, ar nepamatuojamo dydžio liūdesius lydėjo net kiti ar tie patys gražiausi jausmai: pasimetimas, sutrikimai, pažeista bei sutrypta savivertė.  Blackjack neleidžia pamiršti, to kas tikra. Tai visada verta prisiminti, kad ir kur ir bebūtume, Atsiribojame nuo to, kas supo anksčiau, o dabar atsiveriame patys sau. Gyvenimas tuo ir atrodo nuostabus, gal nepalankumo kupinas.

Blackjack geriausias

Patys geriausi dalykai visais atvejais linkę nutikti neplanuotai, tad to nė neverta bandyti neigti. Smagūs prisiminimai užlieja tarsi jūra, tad nebelieka pasimetimo, kad ir kur atsirastume. Artimiausi žmonės primena esantys šalia. Svarbu tokius turėti bet kuriais gyvenimo atvejais. Šie atsivėrimai visai kaip  Blackjack.

Gali būti, slapčiausiai dalykai teškia kaip į nežinia, reikia gebėti pabusti iš letargo miego, nes prasnaudimas prilygtų praradimui, to kas realiai visada brangiausia bei artimiausia – sužaiskime geriausiomis savo gyvenimo kortomis, nepriklausomai nuo to, kas tam priešinsis. Blackjack padės atrasti netikėtas staigmenas iš naujo.